.

.

КСТ-XINTE 3-Осе Стабилизатор Преносни продужни кабл Врата Лука Оловка Оловка продужни кабл Монитора Микрофон Лед Видео Светлост Везаност за Feiyu AK4000 AK2000 MOZA Air2 Поштујет?

КСТ-XINTE 3-Осе Стабилизатор Преносни продужни кабл Врата Лука Оловка Оловка продужни кабл Монитора Микрофон

RSD 23.02

Продукти
Доступан

Горе и доле хладно ципела.може да се користи за пуњење светлости, микрофона.са переключающим завртањ се може мењати Feiyu и MOZA у исто време.Слободне руке, национални монитори, светла, микрофони, Итд Бренд : КСТ-XINTE Примена : Feiyu AK4000/AK2000, MOZA Air2 Интерфејс : 1/4, 3/8 и сл Процес : Процес ЦНЦ сечење Материјал : алуминијум легура Боја : црна.

Характеристики на продукта

Сродни производи