.

.

UXZDX Почетна Мода Накит Стони Сат, Дневна соба Декорација Сат, Стони Клатно Стони Сат

UXZDX Почетна Мода Накит Стони Сат, Дневна соба Декорација Сат, Стони Клатно Стони Сат

RSD 322.14

Продукти
Доступан

Ручни сликање, изузетна и нежна.Пуцао на високим температурама, боја се добија богат и леп.Силент схоот скенирање, тачно време на путу.Гальванический процес, недостатак пада боје, недостатак пропада, добар квалитет да се види.Примена : украс куће, дневни боравак, кухиња, соба, спаваћа соба, канцеларија, хотел, Итд

Характеристики на продукта

Сродни производи